MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7663526
nr 766 3526
Stolar
1 par, 1800-tal,
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:14:18
300 kr
250 kr